احداث دانشگاه اتمی، برنامه جدید چین در حوزه انرژِی
چین با هدف تامین نیروی متخصص علمی و فنی در بحث انرژی اتمی و ساخت نیروگاه و مدیریت آنها، تصمیم به ایجاد یک کالج اتمی گرفته است اقدامی که بیانگر برنامه های بلند مدت این کشور پر جمعیت، برای بهره گیری بیشتر از نیروی برق اتمی است.
 ١٣:٢٠ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اثر نوسانات ارزی بر کسب و کارهای خرد و متوسط صنعت برق و لزوم حمایت از آنها
کسب و کار‌های کوچک و متوسط (SMEs) در صنعت برق ایران بخش قابل توجهی از آمار اشتغال را به خود اختصاص می‌دهند. برخلاف آنچه که این روز‌ها از زبان وزیر نیرو و دیگر دولتمردان ارشد صنعت برق شنیده می‌شود، تحریم‌ها و نوسانات ارزی اثرات قابل توجهی بر این شرکت‌ها خواهد داشت. بیش از ۴۰ درصد اشتغال بخش خصوصی صنعت برق ایران مربوط به این شرکت‌ها بوده، اما سهم آن‌ها از بودجه و اعتبارات صنعت برقی کمتر از ۱۵ درصد است.
 ١٣:٠٤ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مصرف برق بیت‌کوین‌ها امسال دو برابر شده است
از زمانی که بیت‌کوین‌ها به بازار معرفی شدند ، کامپیوتر‌های متعددی به ساخت و تولید این محصول اختصاص یافته است.در ۶ ماه گذشته، مصرف برق برای تولید بیت‌کوین‌ها دو برابر شده و پیش‌بینی می‌شود تا آخر امسال، همین مقدار نیز دو برابر گردد.
 ١٣:٠٠ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزارت نیرو و سپاه برای ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب و برق توافق کردند
در نشست مدیران کل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت نیرو و همچنین فرمانده مرکز مقاومت بسیج این وزارتخانه در خصوص مشارکت این دو مجموعه به منظور فرهنگ‌ سازی مدیریت مصرف آب و برق در کشور توافق شد.
 ١٢:٥١ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبر خوش در انتظار کلاه‌ زرد‌ها
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیر گفت: بحث تبدیل وضعیت شاغلین اپراتور‌های پست‌های انتقال و فوق توزیع شرکت‌های برق به ویژه طرح همسان سازی حقوق همکاران در دست پیگیری است. چون باید با ادله و نظر مثبت، بتوان مسئولان و کسانی که می‌خواهند این قانون را تصویب کنند قانع کرد و ما مذاکره را ادامه خواهیم داد.
 ١٢:٤٣ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اختلاس مازندران همچنان در حال پیگیری
مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: پرونده کارمند متخلف توزیع برق غرب استان در محاکم قضایی در دست بررسی است.
 ١٢:٣٧ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اردکانیان عازم شهر دوشنبه شد؛
حضور وزیر نیرو در اجلاس جهانی دهه بین‌المللی آب تاجیکستان
وزیر نیرو به منظور شرکت در اجلاس بین‌المللی دهه اقدام برای آب و توسعه پایدار عصر امروز عازم شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد.
 ١١:٥٦ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>