برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از برگزاری آزمون استخدام در بخش دولتی این وزارتخانه تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده همزمان با سایر دستگاه‌های دولتی خبر داد و افزود : در این آزمون که جزئیات دقیق آن اطلاع‌ رسانی خواهد شد، پیش‌ بینی می‌شود بیش از ۷۰۰ نفر در بخش دولتی وزارت نیرو استخدام شوند.
 ١٤:٤٢ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روسیه ساخت نیروگاه هسته‌ای در ازبکستان را آغاز کرد
ساخت نیروگاه اتمی با حضور رییسان جمهوری روسیه و ازبکستان در مراسمی نمادین در تاشکند آغاز شد. نخستین نیروگاه هسته‌ای ازبکستان قرار است سال ۲۰۲۸ راه اندازی شود.
 ١٤:٣٦ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دسته بندی پنل های خورشیدی بر اساس کیفیت
پنل‌های خورشیدی به لحاظ کیفیت به سه دسته گرید A، گرید B، و گرید C تقسیم بندی می‌شوند. این تقسیم بندی بر اساس میزان و عمق خرابی سلول در پنل خورشیدی می‌باشد.
 ١٤:٢٩ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پهپاد‌های بدون برق
پژوهشگران دانشگاه ادینبورگ می‌گویند با استفاده از شیوه پرواز و حرکت قاصدک‌ها می‌توان پهپاد‌هایی تولید کرد که بدون نیاز به هیچ گونه منبع تامین برق قادر به طی کردن مسافت‌های طولانی با استفاده از جریان باد باشند و بدین شیوه میزان آلودگی هوا را بسنجند.
 ١٤:٢٣ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
باید به سمت تولید برق نیروگاه‌های حرارتی برویم
معاون وزیر در امور برق و انرژی با تاکید بر کاهش وابستگی تولید برق به نیروگاه‌های آبی گفت : باید به سمت تولید برق توسط نیروگاه‌های حرارتی حرکت کنیم.
 ١٤:١٥ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نیروگاه‌های غرب کارون و اندیمشک تا پایان سال ۹۸ وارد مدار می‌شوند
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در شورای پایایی منطقه‌ای برق خوزستان اظهار داشت : واحد گاز نیروگاه اندیمشک پس از پیک مصرف سال آینده وارد مدار می‌شود همچنین واحد گاز نیروگاه غرب کارون نیز در سال ۹۸ آماده بهره برداری است.
 ١٤:٠٧ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در شرایط جنگ اقتصادی استفاده بهینه از امکانات صنعت برق حائز اهمیت است
مدیرعامل توانیر با تأکید بر اینکه در شرایط جنگ اقتصادی، استفاده بهینه از داشته‌ها و امکانات از اهمیت بیشتری برخوردار است، گفت : در بسیاری از موارد می‌توان با استفاده از مدل‌های بهره‌برداری و حفاظت و با هزینه کمتر به اهداف دست یابیم.
 ١٤:٠٠ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>