از وزیر برق عراق برای رایزنی درباره تداوم صادرات برق و پرداخت بدهی‌ها دعوت کرده‌ایم
وزیر نیرو درخصوص آخرین رایزنی‌ها میان تهران و بغداد برای دریافت بدهی ایران از عراق بابت صادرات برق نیز اظهار داشت: بخشی از این بدهی‌ها پرداخت شده است. همچنین از وزیر جدید برق عراق دعوت کردیم تا به تهران بیایند. این دعوت برای توسعه همکاری‌ها، تداوم صادرات به عراق و پرداخت بدهی‌ها است.
 ١١:٤٣ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
صادرات برق و گاز به عراق ادامه می یابد
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد تاکید کرد که برغم فشارهای اقتصادی آمریکایی، صادرات برق و گاز به عراق و مشارکت ایران در فعالیت های بازسازی پساداعش ادامه می یابد.
 ١١:٣٩ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اوج مصرف برق کشور به 52 هزار مگاوات رسید
پیک مصرف برق روز گذشته کشور به 52 هزار و 552 مگاوات رسید.
 ١١:٣٦ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
استفاده از انرژی‌های نو برای تامین برق تبریز - 25 سامانه خورشیدی در تبریز، اسکو و آذرشهر نصب شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از برنامه این مجموعه جهت توسعه استفاده از انرژی خورشیدی برای تامین نیروی برق خبر داد و گفت : در این راستا نصب 25 سامانه خورشیدی سه کیلوواتی درمدارس و مراکز آموزشی شهرهای تبریز، اسکو، آذرشهر و خسرو شاه نصب شده است.
 ١١:٢٨ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طبق برنامه روی کاغذ تا سال آینده ۵ هزار مگاوات برق وارد مدار می‌شود
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی برق حرارتی ،در مورد اظهارات مقامات ارشد وزارت نیرو درباره اینکه تا سال آینده ۵ هزار مگاوات نیروگاه وارد مدار می شود، گفت : باید تأمین مالی مناسب انجام شود و با توجه به شرایط موجود، کار سختی است که اگر تأمین مالی انجام شود، برنامه‌ ریزی‌های روی کاغذ نشان می‌دهد که این گونه خواهد بود.
 ١١:١٨ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اینورتر چیست و چه کاربردی دارد؟
اینورتر برق DC را از منابعی مانند باتری، پانل های خورشیدی، یا سلولهای سوختی به برق AC تبدیل می کند. برق خروجی را می توان به هر ولتاژی که لازم باشد تبدیل کرد. میکرواینورترها مستقیما جریان را از پانل های خورشیدی به جریان متناوب تبدیل میکنند.
 ١٠:٤٩ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طول عمر تجهیزات خورشیدی
یکی از مسائلی که برای سرمایه گذاران در حوزه خورشیدی بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد طول عمر تجهیزات در زمان بهره بری میباشد. در این گزارش طول عمر تجهیزات اصلی یک نیروگاه خورشیدی مورد بررسی قرار گرفته است.
 ١٠:٠٢ - يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>